10.07.2020 прийняті рішення щодо встановлення місцевих податків на 2021 рік

Дата: 13.07.2020 15:43

Повідомлення про оприлюднення

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Податкового кодексу України оприлюднюються: рішення Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області щодо встановлення місцевих податків на території Біленьківської об’єднаної територіальної громади Запорізького району Запорізької області на 2021 рік:

• Рішення від 10.07.2020 № 05 «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Біленьківської об’єднаної територіальної громади Запорізького району Запорізької області на 2021 рік»
  • Рішення від 10.08.2020 № 07 «Про встановлення ставок єдиного  податку на території Біленьківської об’єднаної територіальної громади Запорізького району Запорізької області на 2021 рік»
  • Рішення від 10.07.2020 № 08 «Про встановлення ставок транспортного податку на території Біленьківської об’єднаної територіальної громади Запорізького району Запорізької області на 2021 рік»

Вказані рішення розміщені на офіційному веб-сайті Біленьківської сільської ради  http://bilenke-silrada.gov.ua 13.07.2020 року в розділі «Архів документів».