Життя громади

Дата: 15.07.2020 13:28

Автор проєкту: Анна Таран

В рамках впровадження системи «Розумна взаємодія» у Біленьківської громаді одним з переможців у конкурсі проєктів соціальної дії став проєкт «Життя громади». Цей проєкт направлений на згуртованість мешканців в процесі створення інформаційного простору.  Для його реалізації було виготовлено 15 інформаційних стендів, придбано фарби та все, що необхідно для встановлення та облаштування. Зазвичай інформаційні дошки  мають  досить офіційний характер. Тому дітям це не цікаво. Саме з метою зацікавленості всіх категорій населення, конструкції виготовлені так, що з однієї сторони дорослі зможуть отримати цікаву для себе інформацію, а з іншої діти, наприклад очікуючи свій автобус, намалювати крейдою свій настрій сьогодні або залишити якесь повідомлення своєму товаришу.

#activecitizensua #britishcouncil #БіленьківськаОТГ #PitchBilenkivska #молодь #діти #ГО_Сходи # Життя громади # розумнавзаємодія