Проєкт рішення виконавчого комітету Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення с. Біленьке Біленьківської сільської ради »

Дата: 05.08.2020 14:19
Кількість переглядів: 24

Анализ регуляторного впливу проєкту рішення виконавчого комітету Біленьківської сільської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення с. Біленьке Біленьківської сільської ради»