Визначено проєкти - переможці Громадського бюджету

Дата: 07.08.2020 13:40

06.08.2020 року відбулося засідання Номінаційного комітету, Фото без опису

на якому було затверджено результати голосування

мешканців Біленьківської громади за пропоновані проєкти

та визначено проєкти-переможці, які будуть реалізовуватись

в наступному році.

Всього в 2020 році за проєкти громадського бюджету проголосували 320  громадян.

Так, за результатами голосування , члени Номінаційного комітету затвердили наступні проєкти-переможці громадського бюджету Біленьківської сільської ради :

1 місце - Велопарковка - маленький крок на зустріч велосипедистам» Встановлення велопарковки на подвір’ї КНП «ЦПМСД» Місце розташування : с. Біленьке вул. Центральна,25а Автор - Присяжнюк В.В.  - 77 голосів

2 місце - Від серця до серця» Облаштування пішохідних доріжок та зони відпочинку для молоді на території Парку «Молодіжний» с. Біленьке Місце розташування : с. Біленьке вул. Запорізька,17 Автор - Кноп Анастасія Віталіївна   -55 голосів.

3 місце - Створення зони відпочинку та біологічна очистка ставка с. Мар`ївка» очистка ставка та благоустрою прибережної зони ставка у центрі с. Мар`ївка, облаштування зони відпочинку Місце розташування : с. Мар’ївка Автор - Зубков А.Є.   -42 голоси.

4 місце -Створення «Зеленого класу» Облаштування території для проведення інтегрованих уроків на свіжому повітрі подвір’я Мар’ївського навчально-виховного комплексу с. Мар’ївка, вул. Шкільна Автор - Стрижак Людмила Миколаївна  -41 голос.

5  місце -Безпечний простір дитини – спокій родини». Забезпечення безпечних умов перевезення дітей з особливими потребами (дитячі автокресла). Місце розташування: КУ «ІРЦ» с.Біленьке, вул. Центральна,25. Автор- Кривульська О.В.  - 40 голосів.