До уваги жителів громади

Дата: 21.08.2020 10:05

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області, відповідно до Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 04.08.2020 № 45 «Про внесення змін до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби СОVID-19» скасовано низку культурно-масових заходів на нашій території.  Через неможливість забезпечити суворе дотримання карантинних заходів під час проведення масових свят, урочистості та святкові концерти до Дня  незалежності України 24.08.2020 будуть транслюватись дистанційно на офіційному сайті сільської ради та сторінках у соціальній мережі Facebook.

Також, з нагоди  відзначення Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці незалежності України, пропонуємо долучитись до святкового велопробігу, який відбудеться 22 серпня 2020 о 10:00 (збір біля Біленьківського СБК). Участь можуть взяти усі бажаючі  за умови наявності велосипеду та захисної маски. Конт.тел. 095-330-48-21 Сергій Гусєв.