Програма «U-LEAD з Європою» продовжує надавати допомогу громаді в рамках СТРАТЕГІЇ ВИХОДУ З КАРАНТИНУ ДЛЯ ЦНАП

Дата: 26.08.2020 10:13

Основним завданням СТРАТЕГІЇ ВИХОДУ З КАРАНТИНУ

ДЛЯ ЦНАП  є те, що органи місцевого самоврядування

повинні завжди намагатися зберігати доступ до

усіх адміністративних послуг або принаймні до

найширшого їх переліку.

Адже від можливості отримання адмінпослуг

залежить реалізація багатьох прав і свобод

громадян, виконання їх обов’язків, а також ведення бізнесу. З метою запобігання поширенню корона вірусної інфекції та захисту працівників ЦНАПу, від програми «U-LEAD з Європою» отримано захисний екран для рецепції . Дослідження ВООЗ показують, що найефективнішим рішенням для зменшення ризику інфікування - є поділ осіб, що контактують, відстанню або непроникними для вірусу бар'єрами. Захисний екран фізично забезпечить безпечне дистанціювання і допоможе усунути контакт повітряно-крапельним шляхом.

Наявність захисних екранів показує відвідувачам, що програма «U-LEAD з Європою» дбаєте про відвідувачів та працівників ЦНАПів. Зонування робочих місць прозорими перегородками і часта обробка антисептичними засобами рук, предметів і поверхонь - необхідні складові для мінімізації ризику зараження.

Дякуємо «U-LEAD з Європою» за надану допомогу.