УВАГА! Перенесення чергового засідання сесії Біленьківської сільської ради

Дата: 26.09.2017 16:28

Увага!

У зв’язку з відсутністю кворуму депутатів Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області восьмого скликання на 29 вересня 2017 року, засідання чотирнадцятої чергової сесії переноситься на 02 жовтня 2017 року.

Місце проведення,  час проведення та порядок денний сесії залишається без змін.

Зміни  та доповнення до порядку денного чотирнадцятої чергової сесії Біленьківської сільської ради можуть бути внесені  депутатами сільської ради за результатами засідань галузевих постійних депутатських комісій , що відбудуться 28 вересня  2017 року в приміщенні Біленьківської сільської ради за адресою: с. Біленьке, вул. Центральна, буд. 4 – В, а саме:

• о 09.00 год. – засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики;
  • о 10.00 год. – спільне засідання постійних комісій з питань фінансів та планування соціально-економічного розвитку та з питань земельних відносин, будівництва, перспективного планування та екології;
  • о 12.00 год. – засідання постійної комісії з питань інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства та комунальної власності;
  • о  13.30 год. – засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, фізичного виховання, культури та соціальної політики.

З повагою,

Голова Біленьківської сільської ради Зачепило С. І.