Інформація за період з 26 вересня по 02 жовтня  2020 року

Дата: 05.10.2020 12:22

За період з 26.09.2020 по 02.10.2020 у Запорізькому відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області взято на облік:

2 повідомлення про нещасні випадки на виробництві, в т.ч.: повідомлень про групові нещасні випадки - 0, смертельних випадків – 0;

42 повідомлення про випадки гострого професійного захворювання у медичних працівників закладів охорони здоров’я м Запоріжжя, у яких при виконанні трудових обов’язків виявлено підозру на зараження коронавірусною інфекцією COVID-19.

За вказаний період зареєстровано 2 випадки хронічних професійних захворювань на працівників підприємств м. Запоріжжя.

Два нещасних випадки сталися з працівниками підприємств міста внаслідок падіння при пересуванні по території підприємств. Потерпілі отримали травми різного ступеня. На підприємствах створені комісії з розслідування нещасних випадків, які з’ясовують обставини та причини їх настання.