Інформація щодо захворюваності на території Біленьківської громади станом на 06.10.2020

Дата: 06.10.2020 13:56

Адміністрація КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Біленьківської сільської ради повідомляє, що станом на 06.10.2020 хворіє 9 осіб у 5 осередках: 1 особа госпіталізована, 8 - лікується амбулаторно.  Всього з початку пандемії на території громади зареєстровано 19 випадків гострої вірусної хвороби, спричиненої вірусом COVID-19, які підтверджені Запорізьким обласним лабораторним центром. 10 осіб одужали, з них: 3 проходило лікування в умовах стаціонару, 7 - амбулаторно. Всього було проведено 110 ПЛР тестів, з них 19 позитивних.

Ще раз наголошуємо про необхідність дотримання карантинних заходів. При погіршенні самопочуття чи підвищенні температури негайно звертайтесь до свого сімейного лікаря за телефоном, вказаним у декларації. Відвідуючи медичний заклад з ознаками хвороби, Ви наражаєте на небезпеку оточуючих. Телефон реєстратури Біленьківської амбулаторії  0502873379. Бережіть себе та своїх близьких!