Майже мільйон мешканців Запорізького регіону знайшли роботу за сприяння служби зайнятості

Дата: 29.10.2020 08:21

Майже мільйон мешканців Запорізького регіону  знайшли роботу за сприяння служби зайнятості

В першу неділю листопада в Україні відзначається день працівника соціальної сфери України.

«Соціальна робота – це місія, яка вимагає, крім чуйності і доброти, ще й високого рівня професіоналізму, вміння своєчасно і якісно надавати допомогу! Сучасний ринок праці дуже динамічний, і карєрні радники, консультанти роботодавця повинні оперативно реагувати на всі зміни, оновлювати свої знання і набувати нового досвіду! І все це для виконання нашої головної мети – якнайшвидше задоволення потреб роботодавців та підвищення рівня зайнятості населення», - відзначає директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

В цьому році державна служба зайнятості відзначатиме своє 30-річчя.

Так за ці роки отримали послуги  служби зайнятості 2,5 млн. осіб, з них:

Ø працевлаштовано – 905,2 тис. громадян в т.ч.:

- з наданням дотації роботодавцю 16,6 тис.  громадян

- шляхом компенсації єдиного внеску роботодавцям – 4,5 тис.  осіб;

- шляхом надання одноразової виплати  допомоги по безробіттю

для організації підприємницької діяльності – 16,5 тис.  громадян;

Ø пройшли професійне навчання, перенавчання та підвищення  кваліфікації – 181,9 тис. громадян; для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці ваучер на навчання та підвищення кваліфікації отримали 1,8 тис.  громадян віком від 45 років

Ø взяли участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру – 286,8 тис.  громадян.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі надання соціальних послуг Запорізької районної філії Запорізького ОЦЗ за номером (061) 284-93-31