Перші засідання постійних депутатських комісій

Дата: 08.12.2020 19:22

В ході підготовки до позачергової сесії сільської ради сьогодні, 08.12.2020, відбулися перші засідання постійних депутатських комісій.

Свою роботу розпочали чотири комісії :

з гуманітарних питань, з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту;

з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту;

з питань фінансів, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва та з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток, історичного середовища та благоустрою.

Присутні депутати вирішили організаційні моменти, обрали заступників голів та секретарів комісій.

Також були розглянуті питання щодо затвердження Регламенту сільської ради,   оптимізації структури апарату сільської ради та її виконавчих органів, створення Служби у справах дітей та фінансового відділу зі статусом юридичних осіб, земельні та низка інших важливих питань.