Зміни до бюджету, оптимізація структури та ряд земельних питань

Дата: 09.12.2020 16:16

Ці та багато інших питань були розглянуто сьогодні на засіданні другої позачергової сесії сільської ради.Фото без опису

До порядку денного загалом було включено 38 питань. З 22 обраних депутатів на засіданні зареєструвалось  20 та сільський голова. Також на засіданні були присутні заступники сільського голови, начальники фінансового відділу та відділу земельних відносин та екології.

Депутати створили два виконавчих органи зі статусом юридичних осіб: фінансовий відділ та Службу у справах дітей.

Прийнято рішення щодо оптимізації структури апарату в частині скорочення посад начальників та спеціалістів деяких відділів та зміни найменувань структурних підрозділів. Ще розглядались питання ліквідації сільських виборчих комісій, затверджені такі документи як Регламент сільської ради, План діяльності з підготовки регуляторних актів на 2021 рік та статут КЗ «Центру культури, дозвілля та спорту».

Ознайомитись з матеріалами сесії можна буде на офіційному сайті сільської ради у розділі «Архів документів» після їх оприлюднення у встановлені законом строки.