До уваги жителів громади

Дата: 13.01.2021 08:32

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (3038-17), Постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні», Біленьківська  сільська рада оголошує:

«02» лютого 2021 року будуть проведені громадські слухання щодо розгляду містобудівної документації: «Генеральних планів с. Червонодніпровка, Мар’ївка, Новосергіївка, Смоляне, Уділенське Запорізького району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту», «Планів зонування території с. Червонодніпровка, Мар’ївка, Новосергіївка, Смоляне, Уділенське  Запорізького району Запорізької області» (у складі Генерального плану), та розділу «Охорона навколишнього середовища» Генеральних планів с. Червонодніпровка, Мар’ївка, Новосергіївка, Смоляне, Уділенське Запорізького району Запорізької області в обсязі звіту про стратегічну екологічну оцінку.

З «02» лютого 2021 року оголошується початок проведення процедури подання пропозицій до Генеральних планів.  Строк завершення подання пропозицій до «02» березня 2021 року.

За більш детальним розглядом містобудівної документації звертатися до секретаря Біленьківської сільської ради за адресою: вул. Центральна, буд. 4в, с. Біленьке, Запорізький район, Запорізька область 70441

повний текст документ можна переглянути за посиланням