ПРИЗНАЧЕННЯ ВСІХ ВИДІВ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ ТА КОМПЕНСАЦІЙ ВІДТЕПЕР ЧЕРЕЗ ВІДДІЛ "ЦНАП" ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БІЛЕНЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 20.01.2021 16:04

З СІЧНЯ 2021 року ЗАЯВИ ТА ДОКУМЕНТИ НА ПРИЗНАЧЕННЯ ВСІХ ВИДІВ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ ТА КОМПЕНСАЦІЙ ПРИЙМАЮТЬСЯ ЧЕРЕЗ ВІДДІЛ "ЦНАП" ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БІЛЕНЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ВІДДАЛЕНІ РОБОЧІ МІСЦЯ С. ЛИСОГІРКА (ЛИСОГІРСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ) ТА С. МАР'ЇВКА(МАР'ЇВСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ)!!!

Одночасно повідомляємо, що для населення нашої громади суттєвих змін не відбудеться, окрім того що відповідні послуги тепер будуть приймати адміністратори відділу "ЦНАП", який знаходиться у приміщенні Біленьківського сільського Будинку культури за адресою с. Біленьке, вул. 30 Грудня, 24 а.

ВІД ПОЧАТКУ РОКУ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ РДА ПРИПИНЯЮТЬ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН.

Усі звернення із соціальних питань прийматимуть особисто адміністратори "ЦНАП" у цифровому форматі за допомогою програмного комплекса "СОЦІАЛЬНА ГРОМАДА" та передаватимуть для ухвалення рішень до УСЗН Запорізької РДА.

«Соціальна громада» – програмний продукт, за допомогою якого справи в цифровому вигляді передаються від громад до органів соціального захисту населення райдержадміністрацій для призначення допомог. Електронні копії документів, прийняті через «Соціальну громаду», будуть відразу потрапляти в управління соціального захисту населення, що скоротить час прийняття рішення майже вдвічі.

ДЛЯ ЗРУЧНОСТІ ТА ПЛАНУВАННЯ ЧАСУ Є МОЖЛИВІСТЬ ПОПЕРЕДНЬОГО ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ ДО СПЕЦІАЛІСТІВ

відділу "ЦНАП": с. Біленьке, вул. 30 Грудня, буд.24а; (телефон для довідок 068-390-19-02)

Лисогірський старостинський округ - с. Лисогірка, вул. Центральна, буд.8 (067-126-96-12)

Мар'ївський старостинський округ- с. Мар'ївка, вул. Центральна,