Держпродспоживслужба перевірила дотримання закладами громади карантинних та обмежувальних заходів

Дата: 20.01.2021 19:51

20 січня фахівці   Запорізького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області провели обстеження  об’єктів різних сфер діяльності щодо дотримання протиепідемічних та обмежувальних заходів.

Були перевірені об'єкти торгівлі продовольчими товарами та Біленьківський дошкільний заклад.
Порушень дотримання  посилених карантиннихобмежень, встановлених п.3 Постанови Кабінету Міністрів України від  09.12.2020 р. №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»,  які діють з 8 по 24 січня включно не зафіксовано.