Перемога нашої громади у конкурсі проєктів "Волонтерство в громаді"

Дата: 27.01.2021 09:16

Фото без описуНаша громада взяла участь у першому етапі відбору конкурсу проєктів «Волонтерство в громаді», оголошеного Програмою «U-LEAD з Європою». На розгляд конкурсної комісії надійшло більше 100 проектних ідей із громад усіх областей України, що свідчить про актуальність теми розвитку культури волонтерства та заохочення волонтерських ініціатив у територіальних громадах України для подолання актуальних викликів, зумовлених пандемією COVID-19.

Раді Вам повідомити, що проектна ідея "Дискусійний кіноклуб "Факти проти фейків", ініційована Біленьківською громадою, набрала достатню кількість балів для участі у другому етапі – конкурсі проектних пропозицій, що буде оголошено 1 лютого 2021 року (термін подачі до 20 лютого 2021 року), в результаті якого вже на початку березня планується відібрати 24 проекти для впровадження.

Бажаємо команді Біленьківської громади перемоги у другому етапі конкурсу!