Дискусійний кіноклуб "Простір змін"

Дата: 29.01.2021 09:41

Завершено реалізацію проєкту – переможця конкурсу проєктів соціальної дії у вигляді пітчингу Активних громадян  за проєктом «Розумна взаємодія»  за програмою Active Citizens Ukraine за підтримки British Council Ukraine та  Біленьківської об'єднаної територіальної громади при партнерстві @БФ Молода громада  та Громадська організація "Сходи"- Дискусійний кіноклуб "Простір змін".

Автор проєкту: Тетяна Труба.

Дискусійний кіноклуб "Простір змін" - це тепле і затишне місце, де діти і дорослі проводять тематичні зустрічі, щоб потренуватися вести дискусії. Проєкт реалізувався у 2020 році під час карантину і організатори не мали можливості збирати більше 10 людей на кожну зустріч. Проте така камерна атмосфера сприяла легкому спілкуванню, глибокому обговоренню гострих моментів, взаєморозумінню. Діти переглянули і обговорили фільми "Мільйонер з нетрів", "Життя Пі", "Роккі Бальбоа", а дорослі - "Прекрасна зелена" і "Добровольці Божої чоти". Після завершення карантинних обмежень кіноклуб працюватиме регулярно.