До уваги жителів с. Мар'ївка

Дата: 02.02.2021 15:00

Розпочато процедуру збору пропозицій до містобудівної документації "Генеральний план с. Мар'ївка Запорізького району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту."

Запрошуємо жителів с. Мар'ївка ознайомитись з документацією за посиланням та надати свої пропозиції або зауваження до 02.03.2021.

- через платформу Електронних консультацій з громадськістю, (попередньо зареєструвавшись),

- на електронну адресу bilenkivska.silrada@ukr.net

- направити до сільської ради за адресою: вул. Центральна 4в, с. Біленьке Запорізького району Запорізької області, 70441.