12.02.2021 плануєтться позачергове засідання ссії Біленьківської сільської ради

Дата: 10.02.2021 11:35

12.02.2021 о 10.00 год. в приміщенні КЗ "Дитяча музична школа" Біленьківської сільської ради за адресою: с. Біленьке, вул. 30 Грудня, буд. 5 "А" планується позачергове засідання сесії Біленьківської сільської ради.

До розгляду плануються наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення  Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області  від 23.12.2020 № 02 «Про бюджет Біленьківської сільської об'єднаної територіальної громади на 2021рік.
  2. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області  транспортного засобу
  3. Про виділення частини приміщення для організації роботи Служби у справах дітей Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області
  4. Про передачу в оперативне управління Службі у справах дітей Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області індивідуальне майно, що є комунальною власністю Біленьківської сільської ради  Запорізького району Запорізької області
  5. Про передачу в оперативне управління фінансовому відділу Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області індивідуальне майно, що є комунальною власністю Біленьківської сільської ради  Запорізького району Запорізької області.
  6. Про затвердження Положення про відділ юридичного забезпечення та персоналу виконавчого комітету Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області
  7. Про затвердження Положення про відділ загально – організаційної роботи та господарського забезпечення виконавчого комітету Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області
  8. Про затвердження Положення про відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Біленьківської  сільської ради Запорізького району Запорізької області.
  9. Про затвердження Положення про тендерний комітет з публічних закупівель Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області в новій редакції..
  10. Про затвердження Положення про оплату праці, преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам апарату Біленьківської сільської ради та її виконавчих органів в новій редакції
  11. Про підтвердження членства у Всеукраїнській асоціації громад
  12. Про внесення змін до рішення Біленьківської сільської ради від 20.08.2020 № 21 «Про організацію харчування дітей навчальних закладів, дітей пільгових категорій та встановлення розміру оплати за харчування дітей в навчальних закладах та дошкільних навчальних закладах, розташованих на території Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області на 2020 – 2021 навчальний рік»
  13. Про внесення змін до структури та штатного розпису Мар’ївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області
  14. Про внесення змін до структури та штатного розпису Біленьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області.
  15. Про скасування рішення Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області від27.06.2018 № 30 «Про затвердження положень щодо матеріального заохочення керівних працівників закладів загальної середньої  та дошкільної освіти».