УВАГА! Повідомлення про наміри комунального підприємства «Біленьке» здійснити зміну діючих тарифів у 2021 році на централізоване водопостачання с. Новосергіївка

Дата: 17.03.2021 11:16

До уваги споживачів послуг з централізованого водопостачання  села НОВОСЕРГІЇВКА !

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» КП «Біленьке» даним повідомленням інформує споживачів про намір встановити тарифи на 2021 рік на послуги в наступних розмірах:

централізоване водопостачання для населення  – 19,50 грн/м3 з ПДВ;

Розрахунок тарифів здійснено відповідно до Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, затвердженого Постановою КМУ№869 від 01.06.2011 (в редакції Постанови КМУ від 03.04.2019 р. № 291) «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».

Структура планових економічно обґрунтованих тарифів наведена у таблиці, грн/м3.

Показники структури

Централізоване
водопостачання

1. Виробнича собівартість, у т.ч.

Прямі матеріальні витрати

Прямі витрати на оплату праці

Єдиний соціальний внесок (22%)

2. Адміністративні витрати

3. Витрати на збут

4. Фінансові витрати, інші витрати

5. Усього витрат планової собівартості

6. Рентабельність 9%

7. ПДВ 20%

8. Тариф з  ПДВ для населення

Обґрунтування причин зміни тарифу

За результатами 2020 року рівень відшкодування в тарифах фактичної собівартості послуги з водопостачання склав 100%.

Діючі на цей час тарифи на послуги КП «Біленьке» були розроблені у вересні  2019 року, встановлені рішенням сесії сільської ради від 16.10.2019 № 13 з 16.10.2019 року рішенням Біленьківської сільської ради:

централізоване водопостачання

11,90 грн. з ПДВ  за 1 м. куб. для населення  ;

13,30 грн.. з ПДВ  за 1 м. куб. для інших споживачів  .

У порівнянні з чинними тарифами витрати з оплати праці зросли на 88,7 % .

КП «Біленьке» здійснило розрахунки економічно обґрунтованих витрат на послуги з централізованого водопостачання.

Таким чином, проектні тарифи на послуги з централізованого водопостачання  для населення  зростуть на 63,9%.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом 14 календарних днів з дня оприлюднення  цього повідомлення за адресою місцезнаходження виконавця: с. Біленьке , вул. Запорізька , 32Б (офіс КП «Біленьке»)  або за електронною адресою: kp.bilenke@gmail.com.