На території Біленьківської громади стартував І етап  вакцинальної кампанії проти коронавірусної хвороби COVID-19

Дата: 22.03.2021 10:45

Фото без опису    Мобільною районною бригадою з вакцинації провакциновані працівники Біленьківського «Центру первинної медико-санітарної допомоги». Також до них долучились депутат Запорізької районної ради, директор Біленьківської школи Ємець Наталя Миколаївна, помічник вчителя інклюзивного класу Мурко Ніні Михайлівна; депутат сільської ради Ткаченко Надія Григорівна, працівники КДНЗ «Веселка» Пономаренко Галина Олександрівна, медична сестра Якімцова Марина Юріївна та ще троє осіб.

Щеплення проводились вакциною AstraZeneka (CoviShild). Потягом однієї доби після вакцинації у трьох осіб спостерігалось підвищення температури тіла до 37,8 градусів та незначний біль у місці ін’єкції. Всі ці симптоми мають короткотривалий характер як і зазначено в інструкції до препарату.

З огляду на несприятливу епідситуацію в країні, закликаю всіх з розумінням поставитись до державної програми з вакцинації від COVID-19. Провакцинувавшись, Ви зробите свій неоціненний внесок в формування колективного імунітету що на сьогодні є єдиним способом подолання підступного вірусу. У разі виникнення будь - яких питання стосовно вакцинації або для запису на щеплення звертайтесь

• до свого сімейного лікаря
  • до реєстратури Центру за телефоном 050 287 33 79

Працюючі особи можуть записатися на щеплення безпосередньо у свого роботодавця.

Також записатись на вакцинацію можна онлайн, заповнивши форму за посиланням

Про дату та місце ОБОВ'ЯЗКОВО буде повідомлено додатково.

Інформаційні матеріали щодо вакцинальної кампанії доступні за посиланням

Бажаю всім міцного здоров’я.

З повагою,

головний лікар Людмила САНАКОЄВА