Стартував місячник з благоустрою

Дата: 02.04.2021 15:42

Протягом квітня місяця на території громади оголошено місячник з благоустрою території. Кожному закладу незалежно від форми власності рекомендовано привести у належний санітарний стан прилеглу територію. Сподіваємось, що усі керівники відповідально поставляться до цього питання.

Закликаємо кожного мешканця громади також долучитися до генерального прибирання

Гілки, будівельні матеріали, побутове сміття, що знаходяться  біля дворів не мають псувати вигляд наших вулиць.

Наполегливо просимо привести у належний стан придворову територію, проте утриматись від вивезення сміття на берег р. Дніпро, узбіччя доріг та лісосмуг.

Нагадуємо, що на території громади працюють два поліцейських офіцери, до повноважень яких віднесено складання адміністративних протоколів про порушення правил благоустрою населених пунктів. Ними також регулярно здійснюється об’їзд території та перегляд записів з камер спостереження для виявлення порушників.

Особливої уваги заслуговує бажання деяких громадян спалювати минулорічне опале листя. Перед тим як палити, подумайте чим дихаєте Ви та Ваші рідні. Компостування рослинних залишків не нашкодить здоров’ю, дозволить уникнути штрафу та принесе користь в якості добрива для рослин.

Весна – час пробудження природи. Давайте разом зробимо так, щоб вона пробудилась чистою і охайною, адже тільки спільними зусиллями можна досягнути результату