Триває місячник з благоустрою на території громади

Дата: 16.04.2021 14:07

Цього тижня

- прибрали та висадили квіти в с. Лисогірка;

- очистили від сміття та гілок сільське кладовище, прибрали в Молодіжному парку, висадили сосни біля Будинку культури в с. Біленьке;

- випиляли старі дерева та прибрали гілки і сміття вздовж дороги біля кладовища в с. Мар'ївка.

Вдячні за допомогу нашим аграріям: директору ТОВ «Бакай-Агро» Гриню Володимиру Миколайовичу, який подарував три двометрові садженці сосни та надав техніку.                Також вдячні за надану техніку голові ФГ «Мінько» Міньку Михайлу Васильовичу та голові СФГ Мацько В.О. Мацьку Володимиру Олександровичу, директору ПП «Агрофірма «РОСІЯ» Гриню Антону Володимировичу за видалення аварійних дерев та надання техніки.

Зазначимо, що всі ці заходи не можливо було б провести без участі небайдужих мешканців громади. Вдячні працівникам організацій і установ та закладів, які долучилися до роботи з благоустрою наших населених пунктів.

Шановні жителі нашої громади! Вкотре нагадуємо, що лісосмуги, узбіччя, окраїни сіл, сільські кладовища – це не місця для звалювання сміття.

Пам’ятайте! Чисто не там де прибирають, а там де не смітять.