Запобігання та протидія домашньому насильству один з напрямів роботи відділу соціального захисту населення

Дата: 20.04.2021 11:31

Одним з напрямів роботи відділу соціального захисту населення Біленьківської сільської ради є реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству це:

1) запобігання домашньому насильству;

2) ефективне реагування на факти домашнього насильства шляхом запровадження механізму взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству;

3) надання допомоги та захисту постраждалим особам, забезпечення відшкодування шкоди, завданої домашнім насильством;

4) належне розслідування фактів домашнього насильства, притягнення кривдників до передбаченої законом відповідальності та зміна їхньої поведінки.

Регулярно проводиться спеціалістами відділу соціального захисту населення разом з поліцейськими офіцерами Біленьківської громади роз'яснювальна робота в сім'ях, в яких вчинено насильство в сім'ї або існує реальна загроза його вчинення, повідомляють членів сім'ї про права, заходи та послуги, якими вони можуть скористатися, та передбачену законодавством відповідальність.