Наша громада бере участь у конкурсі "Нова громада" з проєктом "СТОПсміття"

Дата: 27.04.2021 10:10

Фото без опису          У процесі своєї життєдіяльності людина, навіть не бажаючи, та все ж є причиною того, що кількість сміття невпинно збільшується. Тому, проблема сміття є важливою і актуальною на сьогодні. Доки Україна тоне у мільярдах тонн сміття й промислових відходів, Європа широко використовує такі відходи у найрізноманітніших сферах виробництва, непогано на цьому заробляючи.

Деякі куточки нашого села нагадують сміттєзвалища, сміття накопичується роками та стає причиною отруєння води та землі. На жаль така ж ситуація і в інших селах нашої громади. Але ми маємо позитивні зміни, в громаді починає зароджуватись культура сортування відходів. З метою вирішення проблеми сміття наша громада надіслала заявку на участь у конкурсі "Нова громада" з проєктом "СТОПсміття". Фінансова допомога в рамках даного конкурсу 500,0 тис. грн. Дуже сподіваємося на перемогу.

Перзентація проєкту за посиланням : https://youtu.be/HHA_MdDsc8M