Конкурс грантів з подолання цифрової освітньої нерівності в Україні "Інноваційний прорив"

Дата: 27.04.2021 10:35

Фото без опису    М

Відповідальною особою за реалізацію проєкту призначено начальника відділу освіти, молоді та спорту Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області Паршину Оксану Вікторівну. На неї будуть покладені обов’язки заступника з питань цифрової трансформації (CDTO).

Перший етап цифрової трансформації освіти розрахований на 2021 рік полягає у підготовці вчителів до роботи із сучасними електронними освітніми ресурсами й закріплення отриманих умінь та навичок на практиці.

Другий етап передбачає розширення навчальних предметів та збільшення кількості освітян, залучених до проєкту, і організацію просвітницької та навчальної діяльності з батьками, які є справжніми замовниками освітніх послуг.

Результатом проєкту на кінець 2021 року має стати такий показник: 80% освітян, які беруть участь у реалізації проєкту, пройшли весь курс навчання і регулярно користуються електронними освітніми ресурсами.