Увага – початок голосування за проєкти громадського бюджету участі!

Дата: 07.05.2021 11:34

Фото без опису    З 10 травня 2021 року розпочинається голосування за проєкти громадського бюджету участі.

Правила голосування

Участь у голосуванні можуть взяти дієздатні громадяни України, яким на момент голосування виповнилось 16 років, що зареєстровані та проживають на території громади.

Можна віддати свої голоси не більше ніж за два проекти.

Взяти участь у голосуванні можна в електронному чи паперовому вигляді.

Для голосування онлайн необхідно зареєструватися на платформі електронної демократії "E-DEM" за посиланням (детальна інструкція доступна за посиланням).

Голосування офлайн відбувається шляхом заповнення відповідного бланку для паперового голосування з 10 травня до  10 червня  2021 року в пунктах для голосування:

Виконавчий комітет Біленьківської сільської  ради за адресою: с. Біленьке , вул.. Центральна, 4в, каб. 2, відділ економічного розвитку та інвестицій, комунальної власності, містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства. Відповідальна особа: Юхневич Ольга Миколаївна. Графік прийому:  понеділок-четвер з 9-00 до 12-00 та з 13-00 до 16-00; п’ятниця з 9-00 до 12-00 та з 13-00 до 15-00; субота-неділя вихідний;

- Марївський старостинський округ за адресою:  с. Мар’ївка, вул.. Центральна, 36, поверх 2 . Відповідальна особа: Кравченко Олександр Сергійович.

Графік прийому: понеділок-четвер з 9-00 до 12-00 та з 13-00 до 16-00; п’ятниця з 9-00 до 12-00 та з 13-00 до 15-00; субота-неділя вихідний.

- Лисогірський сільський клуб за адресою: с. Лисогірка вул.Центральна, 17-а. Відповідальна особа: Вакал Оксана .

- Канівський сільський клуб за адресою: с. Канівське, вул. Слави, 1-а. Відповідальна особа: Березюк Ірина Вітауто.

Бланк вважається не дійсним якщо:

не зазначені особисті дані людини;

відсутня відмітка про отримання Бланку паперового  голосування особи, уповноваженої супроводжувати голосування.