УВАГА! ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ПРОЄКТ Біленьківської громади "СТОПсміття" у конкурсі Наша громада

Дата: 11.05.2021 09:35

Фото без опису     УВАГА!  ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ПРОЄКТ Біленьківської громади  "СТОПсміття" у конкурсі Наша громада.

Це дуже важливо для покращення ситуації зі збором і   утилізацією сміття, для ліквідації стихійних звалищ на

околицях і для нашого з вами життя!   https://otg.fakty.com.ua/communities/bilenkivska-hromada

* Перейдіть за посиланням

* натисніть ПРОГОЛОСУВАТИ  і авторизуйтесь

* потім вас перекине на головну сторінку

* через фільтр оберіть Запорізька обл і розділ Екологія.

* натисніть на Біленьківську громаду і ще раз на кнопку Проголосувати!

???????????? Саме час проявити патріотизм і зробити свій вклад в екологію рідного краю????????????

П. С. Конкуренція в конкурсі величезна, активізуйте своїх друзів, щоб за нас голосували. Це справді важливо!

Розпочалося голосування за проєкти громад, які увійдуть до фіналу конкурсу «Наша громада».

Конкурс «Наша громада» організували телеканали ICTV та СТБ разом з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Як проголосувати за громаду:

1. Виберіть проєкт Біленьківської громади "СТОПсміття".
  2. Зареєструйтеся на сайті через електронну пошту або свій акаунт у Facebook.
  3. Перейдіть на сторінку вибраного проєкту і натисніть кнопку «Проголосувати».
  4. Інтернет-голосування проходить з 10 травня 00:01 по 31 травня 23:59.

У фінал пройдуть 13 громад, проєкти яких отримають найбільшу підтримку за результатами інтернет-голосування. Ще 13 громад-фіналістів, обере експертне журі.

Нашій громаді потрібна Ваша підтримка!