Про заповнення Анкети по проєкту "Факти проти фейків"

Дата: 14.05.2021 11:24

Шановні мешканці та друзі громади!

Біленьківська громада отримала перемогу  у конкурсі проєктів «Волонтерство в громаді», оголошеному Програмою «U-LEAD з Європою». У рамках другого етапу конкурсу на розгляд комісії з відбору надійшло 44 проектних пропозицій від переможців першого етапу.    Проєкт,  створений завдяки плідній співпраці виконавчого комітету та громадської організації «Сходи», під назвою «Дискусійний кіноклуб «Факти проти фейків» увійшов до 6 проєктів переможців.

Грантова допомога, яку отримає громада в рамках реалізації проєкту, складає 284, 870 тис. грн.

Метою даного проєкту є підвищення рівня опору суспільства фейковій інформації про COVID-19, шляхом активізації волонтерського руху в Біленьківській громаді.

Дуже потрібна Ваша допомога у заповненні анкети за посилання. Дякуємо заздалегідь.

Вхідне анкетування по проекту "Факти проти фейків", заповніть, будь ласка, анкету