Вітаємо! Проєкт "Дискусійний кіноклуб "Факти проти фейків"" успішно стартував

Дата: 20.05.2021 14:00

Вітаємо! Проєкт "Дискусійний кіноклуб "Факти проти фейків"" успішно стартував.

Дякуємо всім, хто заповнив анкети, раді вітати тих, хто висловив бажання доєднатися до проєкту та стати інфо волонтером разом з нами.

Всі, хто досі не заповнив анкету участі, але бажає доєднатись до нас не зволікайте https://docs.google.com/forms/d/1oK23EOiesk8eMTkHnSEcnDW4Z-AW3fLsq-GggsRFcgI/viewform?edit_requested=true&fbzx=-5287609036500309571&fbclid=IwAR06IwLTeaCWxJCcAGLMuv1vK9X-fb6t1C21FnWaCKWwqZnQvRltkSmmqtU.

Багато хто бажає дізнатись більше про проєкт перед тим, як приєднатись. Щиро запрошуємо вас у вівторок, 25 травня о 14:00, в нашу бібліотеку с. Біленьке, вул. 30 грудня, 24, 2 поверх.

Керівниця і менеджерка проєкту розкажуть вам детальний план проєкту, ви зможете познайомитися один з одним, вже як учасники, отримати відповіді на всі питання, які вже виникли, чи ще з'являться.

Очікувана тривалість зустрічі не більше як годину.

Проєкт у Біленьківській громаді реалізує Громадська організація "Сходи" за підтримки ULEAD з Європою.