Запрошуємо на тренінг "Медіаграмотність та інфогігієна сьогодні"

Дата: 23.06.2021 09:03

Запрошуємо на тренінг "Медіаграмотність та інфогігієна сьогодні", який проведе Оксана Мороз для жителів Біленьківської громади в рамках Дискусійного кіноклубу "Факти проти фейків".

На тренінгу ви

- зрозумієте, що ж нового відбулося у інформаційному просторі за останні 3-5 років і чому наш світ так сильно змінився;

- що таке інфогігієна і як вона допомагає захистити вас від негативних впливів;

- як вами маніпулюють у соцмережах і що треба зробити, щоб не стати овочем.

Участь у тренінгу буде корисною як молоді, так і дорослому населенню. Особливо важливо відвідати тренінг тим, хто:

- полюбляє робити репости у соцмережах;

- підписаний на канали в Телеграмі чи Вайбері;

- впевнений, що без проблем може відрізнити фейк від правдивої інформації, хоча раніше ніде цьому не вчився.

Тренінг відбудеться на медіамайданчику у с. Біленьке, вул. 30 грудня, 24, 2 поверх, бібліотека.

Також можна приєднатися онлайн! Обов'язково напишіть, що маєте бажання взяти участь і я додам вас у групу в вайбері, де буде розміщено посилання на тренінг.

Захід вібувається у рамках проєкту Дискусійний кіноклуб" Факти проти фейків", що реалізує Громадська організація "Сходи"   за підтримки ULEAD з Європою: Програма, що спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією

#ФактиПротиФейків #ГО_СХОДИ #БіленьківськаОТГ #ULEAD #ФФ