Літо - час оздоровлення дітей, а для дітей літо - це час для реалізації мрій, активних ігор та яскравих вражень

Дата: 20.07.2021 12:30

Фото без описуВідповідно до " Комплексної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, підтримки сім’ї, молоді, ґендерного паритету і протидії торгівлі людьми на території Біленьківської сільської об’єднаної територіальної громади Запорізького району Запорізької області на 2021 рік" з 24 червня по 14 липня 2021 року четверо діток пільгових категорій нашої громади відпочивали 21 день у ДЗОВ "Факел" на узбережжі Азовського моря за рахунок Біленьківської сільської ради Запорізького району, Запорізької області. Перевезення дітей до дитячого закладу здійснювалось також за рахунок місцевих бютжетних коштів. Особливу увагу сільська рада звернула на забезпечення відпочинком дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування (2 дитини) та дітей з багатодітних родин (2 дитини). Діти отримали задоволення від відпочинку та вдячні за організацію оздоровлення.