НА ВАНТОВОМУ МОСТІ ЗМОНТУВАЛИ ПЕРЕДОСТАННЮ СЕКЦІЮ ПРОГОНОВОЇ БУДОВИ

Дата: 29.07.2021 12:07

Флагман президентської програми “Велике будівництво” будують рекордними темпами. Вчора, 25 липня на верховій частині вантового мосту “Захарій” змонтував п’яту секцію прогонової будови вагою в 504 тонни.

Як повідомила Служба автомобільних доріг у Запорізькій області, несамохідний плавкран LK-800 доставив п’яту секцію вантового мосту з будмайданчика в районі Кривої бухти і встановив її на тимчасові опори споруди № 10.

До з’єднання правого берега з боку острова Хортиці з лівим, залишилось змонтувати лише одну секцію, яку планують доставити та встановити вже цього тижня.

Нагадаємо, що за попередніми даними, відкрити рух на вантовому мосту планується до кінця цього року. На сьогодні понад  75% вантового мосту вже збудовано. Роботи на об’єкті виконуються безупинно у цілодобовому режимі. Будівництво триває за графіком незважаючи на та складні погодні умови.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької облдержадміністрації