Дата: 17.08.2021 15:26

19.08.2021 о 13.00 год. в приміщенні КЗ "Дитяча музична школа" Біленьківської сільської ради за адресою: с. Біленьке, вул. 30 Грудня , буд. 5 "А" планується провести позачергове засідання сесії Біленьківської сільської ради, на розгляд якого планується внести наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області від 23.12.2020 № 02 «Про бюджет Біленьківської сільської територіальної громади на 2021 рік» зі змінами.

2. Про затвердження Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища Біленьківської сільської ради.

3. Про внесення змін до рішення Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області від 23.12.2020 № 15 «Про затвердження Програми реалізації громадського бюджету (бюджету участі) у Біленьківській сільській раді Запорізького району Запорізької області на 2021-2022 роки».

4. Про внесення змін до рішення Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області від 23.12.2020 № 16  «Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області на 2021 -2023 роки».

5. Про виділення коштів з місцевого бюджету на співфінансування придбання мультифункціонального спортивного майданчика.

6.   Про припинення контракту та звільнення директора Комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

7.   Про затвердження розміру плати за навчання в Комунальному закладі «Дитяча музична школа» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

8.   Про затвердження чисельності та структури працівників апарату  Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області та її виконавчих органів в новій редакції з 01.09.2021.

9. Земельні питання.

10. Різне.