Вакцинація - це важливо

Дата: 18.08.2021 10:43

Шановні жителі нашої громади, які мають декларацію з сімейними лікарями  КНП  «ЦПМСД» Біленьківської сільської ради, гості Біленьківської ТГ, а також ті, хто має сімейного лікаря в іншій медичній установі України!!!

Запрошуємо Вас на вакцинацію від гострої респіраторної хвороби covid-19 до пункту щеплень, який розташований за адресою: с. Біленьке, вул. Центральна, 25А.

Щеплюємо вакцинами:

• «КОРОНОВАК», країна виробник Китайська Народна Республіка. Вакцина в однодозній ампулі. Щеплюємо з 9:00 до 15:00 з понеділка по п’ятницю.
  • AstraZeneca, країна виробник Нідерланди. Вакцина в десятидозній ампулі. Щеплюємо з 12:00 до 14:00 за записом через реєстратуру (тел. 050 287 33 79) та запрошенням сімейного лікаря.

Чекаємо на Вас! Бажаємо міцного здоров’я! Бережіть себе і тих з ким спілкуєтесь!

Адміністрація КНП