Пошук

З початку року постійну роботу знайшли 29 осіб з інвалідністю

Дата: 21.10.2021 09:48
Кількість переглядів: 1890

Фото без опису

Протягом останніх років на законодавчому рівні створено дієві механізми соціального захисту осіб з інвалідністю, у тому числі від безробіття, поширено перелік соціальних послуг, що надаються службою зайнятості, у тому числі послуги із сприяння працевлаштуванню.

З початку року 3 безробітних громадян із інвалідністю залучено до участі у громадських роботах або інших роботах тимчасового характеру.

Значна кількість осіб з інвалідністю, які звертаються до державної служби зайнятості, потребує перекваліфікації або перенавчання, бо за період хвороби втрачають навички, які б відповідали потребам ринку праці, що зменшує їх шанси на працевлаштування. Тому, професійне навчання осіб з інвалідністю виступає однією із важливих складових стратегії надання рівних можливостей для працевлаштування. Протягом року за направленням Запорізької районної філії Запорізького обласного центру зайнятості проходили професійне навчання 6 безробітних осіб з інвалідністю.

Служба зайнятості спільно з соціальними партнерами забезпечує адресну підтримку з метою їх соціальної, психологічної та професійної адаптації, в тому числі і на ринку праці. Фахівці служби зайнятості у роботі із особами з інвалідністю часто виявляють психологічні перепони, що заважають їм працевлаштуватися, самореалізуватися в соціумі. Тож, з метою підвищення мотивації людей з інвалідністю до праці та зміни відношення роботодавців до цієї категорії, кожним центром зайнятості Запорізької області проводяться певні заходи: кожній особі з інвалідністю, яка звертається до служби зайнятості, надається весь спектр профорієнтаційних послуг. Всього у 2021 році надано 758 таких послуг.

Задля ліквідації соціальних, правових бар’єрів та забезпечення людям з інвалідністю рівного доступу до отримання інформаційно-консультаційних, профорієнтаційних заходів, освіти, роботи проводяться ярмарки та міні-ярмарки вакансій, дні відкритих дверей, семінари, засідання «за круглим столом» тощо.

 

 

Додаткову інформацію можна отримати у відділі організації працевлаштування населення Запорізької районної філії Запорізького ОЦЗ за номером (061)702-39-51.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь