УВАГА! ПАСАЖИРАМ !

Дата: 27.10.2021 15:35

ШАНОВНІ ПАСАЖИРИ!

На виконання ПРОТОКОЛУ позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області від 26.10.2021 № 32 та ПРОТОКОЛУ позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Біленьківської об’єднаної територіальної громади від 27.10.2021 року № 27 з 28.10.2021 РОКУ ЗАБОРОНЕНО пасажирам (крім осіб, які не досягли 18 років) користуватися послугами регулярних та нерегулярних перевезень автомобільним транспортом у приміському сполученні та сполученні у межах громади (крім перевезень легковими автомобілями з кількістю пасажирів, включаючи водія, до п’яти осіб без урахування осіб віком до 14 років або більшою кількістю пасажирів за умови, що вони є членами однієї сім’ї) без наявності у них негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до дня поїздки; або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини; або міжнародного, внутрішнього сертифіката чи іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія). Термін: з 28.10.2021 на період встановлення «червоного» рівня З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19 просимо ВАС безумовно виконувати обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені пунктами 22, 3 та 35 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами, зокрема постановою Кабінету Міністрів України від 20.10.2021 № 1096 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236»). Бережіть себе та своїх близьких!!! З повагою, виконавчий комітет Біленьківської сільської ради.