Інформація за період з 23 по 29 жовтня 2021 року

Дата: 29.10.2020 13:50

За період з 23 жовтня по 29 жовтня 2021 року Запорізьким відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області взято на облік:

- 14 повідомлень про випадки гострого професійного захворювання (COVID-19) у медичних працівників закладів охорони здоров’я м. Запоріжжя, із них 2 випадки із смертельним наслідком;

- 4 повідомлення про нещасні випадки, що сталися на виробництвах м. Запоріжжя, з яких 1 випадок смерті та 1 груповий випадок.

Повідомлення про випадки хронічних професійних захворювань на підприємствах м. Запоріжжя – не надходили.

Груповий нещасний випадок стався в одному з закладів освіти м. Запоріжжя. В харчоблоці, під час знімання двома кухарями каструлі з окропом з електроплити, ємністю 30 літрів, одна ручка каструлі відірвалася і каструля перевертаючись впала на підлогу. Окроп з каструлі потрапив на ноги кухарям, внаслідок чого потерпілі отримали опіки нижніх кінцівок. ГУ Держпраці у Запорізькій області створена спеціальна комісія з розслідування групового нещасного випадку, яка з’ясовує обставини та причини його настання.

Запорізьке відділення управління

ВД Фонду соціального страхування