Розпочалося громадське обговорення кандидатури старости Лисогірського старостинського округу Біленьківської сільської ради ЧЕРНЕНКО Дарини Сергіївни

Дата: 25.11.2021 09:32
Кількість переглядів: 1993

До Уваги жителів Лисогірського старостинського округу Біленьківської сільської ради!

З 25.11.2021 по 28.11.2021 включно на теритоії Лисогірського старостинського округу Біленьківської сільської ради триватиме процедура громадського обговорення кандидатури старости Лисогірського старостинського окуругу ЧЕРНЕНКО Дарини Сергіївни:

- с. Біленьке Перше  - з 08.00 год. до 18.00 год - уповноважений член комісії - Пішохан Ганна Володимирівна;

- с. Лисогірка - з 08.00 год. по 18.00 год. - уповноважений член комісії - Крилова Валентина Миколаївна;

- с. Канівське - з 08.00 год. до 18.00 год. - уповноважений член комісії - Хмара Валентина Павлівна.

Розпорядженням сільського голови від 05.11.2021 № 148 "Про проведення громадського обговорення кандидатури старости Лисогірського старостинського округу Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області" внесено кандидатуру ЧЕРНЕНКО Дарини Сергіївни  на посаду старости Лисогірського старостинського округу, утворено комісію з проведення громадського обговорення та визначено, що громадське обговорення буде проводитись  у формі опитування жителів відповідного округу шляхом зібрання підписних листів.

Перше засідання комісії відбулося 19.11.2021, на якому була затверджена інформаційна довідка про кандидатуру на посаду старости, форма підписних листів, визначено дати, час та місце проведення опитування жителів відповідного округу та визначено уповноважених членів комісії на проведення опитування.

Комісія здійснює свою діяльність відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Ураїні" (стаття 541) та Порядку проведення громадського обговорення (громадських слухань) кандидатури старости Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області, затвердженим рішенням Біленьківської сільської ради від 16.09.2021 № 04.

Інформаційна довідка

Автобіографія Черненко Дарини Сернгіївни