Спів-врядування громадою разом з мешканцями

Дата: 30.11.2021 11:44

Фото без опису Фото без описуФото без опису         Як посилити залучення та вплив мешканців на прийняття рішень в громаді? на розподіл бюджету? моніторинг дій влади? А як вам ідея отримати кріпто-ресурси та перетворитися на Інвест-Янгола громади? Наша громада долучається до пілотування цікавих та найсучасніших підходів і технологій із спів-врядування громадою разом з мешканцями. Нещодавно представники 9 країн з 3 континентів мали можливість ще тільки ознайомитись з цими розробками, а наша громада одна з перших вже має змогу їх протестувати! Це стало можливим завдяки ініціативи громадської коаліції, до складу якої увійшли представники  місцевої ради, комунальних закладів, громадські активісти, підтримки NED та зацікавленості ТГ у розвитку місцевого самоврядування. Рекомендуємо не зволікати, а вже переходити за посиланням https://edu.gurtom.mobi/token/ До зустрічі!