У Біленьківській громаді працює муніципальний чат-бот СВОЇ

Дата: 07.12.2021 10:47
Кількість переглядів: 1935

У Біленьківській громаді запрацював муніципальний чат-бот СВОЇ, який покращить взаємодію громадян із сільською радою.

Чат-ботом СВОЇ можна скористатися у Viber та  Telegram. Він містить три зручних блоки: «Послуги», «Я+Влада» і «Моя громада».

У блоці «Послуги» громадяни можуть дізнатися, як замовити послугу онлайн. Cеред доступних сервісів — витяг про земельну ділянку, довідка про відсутність судимості, довідка з реєстру нерухомості, послуга єМалятко, відкриття ФОП, отримання ліцензій та дозволів тощо.

Блок «Я+Влада» дозволяє написати звернення до ЦНАП, оцінити роботу чиновників чи комунальних установ, підтримати проєкт громадського бюджету чи підписати петицію до місцевої влади.

Блок «Моя громада»  є довідником інформації про місцеві заклади та служби, останні новини та події у громаді або підписатися на розсилку новин у месенджерах.

Муніципальний чат-бот СВОЇ впроваджується Біленькіською сільською радою за підтримки Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві із Міністерством цифрової трансформації та фінансується урядом Швейцарії.