Інформація за період з 29 січня по 04 лютого 2022 року

Дата: 04.02.2022 14:50

За період з 29.01.2022 по 04.02.2022 до Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області надійшло 5 повідомлень про нещасні випадки на виробництві, в т.ч. випадок смерті на виробництві – 1; з тяжким наслідком, зі смертельним наслідком, групові нещасні випадки – відсутні.

Зареєстровано 20 повідомлень про встановлення гострого професійного захворювання у медичних працівників підприємств охорони здоров’я м. Запоріжжя, у яких лабораторно підтверджено захворювання коронавірусною інфекцією COVID-19. В медичних установах створено комісії з розслідування вказаних випадків, члени комісій яких з’ясовують обставини та причини гострого професійного захворювання.

Зареєстровано 1 повідомлення про випадок хронічного професійного захворювання на виробництві м. Запоріжжя.

Так на металургійному підприємстві м. Запоріжжя працівник, під час огляду вентилятора припливної вентиляції, ненароком торкнувся обладнання і його палець потрапив між приводним шківом та техстропом, внаслідок цього він отримав травму фаланги 3-го пальця лівої кисті. Роботодавцем утворена комісія з розслідування нещасного випадку, яка з’ясовує обставини та причини його настання.

Запорізьке відділення управління

ВД Фонду соціального страхування