Нетипові вакансії Запорізького району. Які вони?

Дата: 18.02.2022 08:50

В базі даних  Запорізької районної філії Запорізького обласного центру зайнятості за 2021 рік налічувалось 1403 вакансії. Серед них є різні: і з великими заробітними платами, і не дуже, вакансії для фахівців, і для робітників. Бувають і вакансії, які зустрічаються дуже рідко. Серед нетипових для Запорізького району у минулому році були наступні вакансії:

- мікробіолог;

- пожежний-рятувальник;

- моторист-стерновий (керманич);

- ерготерапевт;

- лікар-педіатр-неонатолог.

«Кількість актуальних вакансій в Запорізькій районній філії станом на 01лютого 2022 року складала 131 одиницю.

Серед наявних вакансій у службі зайнятості є пропозиції роботи із досить великою заробітною платою. В більшості це робітничі професії: слюсарі, електрогазозварники, електромонтери,  монтажники, тощо. Ми спостерігаємо, що в області та районі попит роботодавців на кваліфікованих робітників залишається досить високим. Роботодавці також шукають і кваліфікованих фахівців бухгалтерів та вихователів з відповідним досвідом роботи.

Знайти роботу можливо, бо робота є!!! Приходьте, фахівці служби зайнятості завжди готові Вам допомогти у цьому!

Додаткову інформацію можна отримати у відділі взаємодії з роботодавцями Запорізької районної філії ЗОЦЗ за телефоном (061) 702-39-60, 702-39-52, 702-39-54, 702-39-59