Інформація за період з 12 по 18 лютого 2022 року

Дата: 18.02.2022 11:53

За період з 12 лютого по 18 лютого 2022 року до Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області надійшло:

- 4 повідомлення про випадки гострого професійного захворювання (COVID-19) у медичних працівників закладів охорони здоров’я м. Запоріжжя;

- 2 повідомлення про нещасні випадки, що сталися на виробництвах м. Запоріжжя;

- 8 повідомлень про випадки хронічного професійного захворювання на виробництві м. Запоріжжя.

На одному з металургійних підприємств м. Запоріжжя при виконанні операції з завантаження бункеру сировиною працівниця не закрила отвір у перильній огорожі майданчику з обслуговування бункерів. Піднялася на майданчик та почала відкривати кришку бункеру за допомогою металевої відтяжки. При зміщенні кришки бункеру крюк відтяжки зіскочив із зачеплення скоби кришки і внаслідок інерції руху власного тіла працівниця впала у відкритий отвір перильної огорожі з висоти 0,8 м на розташований нижче майданчик обслуговування гвинтового конвеєра. В результаті падіння працівниця отримала переломи правої ноги. Підприємством створена комісія з розслідування нещасного випадку, яка з’ясовує обставини та причини його настання.

Запорізьке відділення управління

ВД Фонду соціального страхування