Наша сила у єднанні

Дата: 01.03.2022 10:22

Наступ російської армії на Україну триває шосту добу. Наші захисники і захисниці вдень і вночі дають гідну відсіч ворогу, знищуючи техніку та особовий склад противника. Владою громади оперативно збирається інформація про гуманітарні потреби бійців тероборони та цивільного населення, налагоджена  співпраця з волонтерськими пунктами з метою допомоги тимчасово переміщеним особам.

В цей важкий час нас не залишили наші партнери команда “Розумної Взаємодії” на чолі з Інною Старчиковою, з якою ми добре працювали в мирні часи і яка намагається  бути корисними в буремні часи російської агресії. В рамках підтримки територіальної оборони командою "Розумна взаємодія" перераховано 20,0 тис. грн.

Збройні сили України надійно захищають нашу землю від Російських загарбників. В цілому ситуація на території області контрольована, працюють комунальні служби, органи правопорядку, населення забезпечено всім необхідним.

Шановні мешканці нашої громади! Залишайтеся спокійними, не панікуйте, будьте обережні! Ми переможемо!

Роз’яснюю, що всі громадяни зобов’язані:

– мати при собі документи, які посвідчують особу;

– не пересуватися по вулиці без нагальної потреби та обов’язково залишитися по домівках у період дії комендантської години;

– виконувати законні вимоги працівників органів правопорядку, з розумінням ставитися до необхідності проведення особистого огляду речей, транспортних засобів тощо;

– не провокувати військових, працівників органів правопорядку різкими рухами, перевищенням швидкості, не застосовувати фото та відео зйомку;

– не поширювати інформацію про місце перебування Збройних Сил України, Національної Гвардії та підрозділів Територіальної оборони.

З повагою, сільський голова Світлана Зачепило.