Щодо ситуації в громаді

Дата: 01.03.2022 10:25

Добрий ранок, громадо!

Ніч минула спокійно, але ситуація дуже напружена. Розуміємо складно, страшно, але намагайтесь зберігати спокій та не панікувати. Бережіть дітей та людей старшого віку. Не дозволяйте їм виходити на вулицю. Вкотре наголошуємо, що ЗАБОРОНЕНО знімати пересування техніки ЗСУ. Це наш захист. НЕ ДОПОМАГАЙТЕ ВОРОГУ. Дякуємо всім за дотримання комендантського години та світломаскування. Це наша безпека. З метою запобігання мародерству здійснюється патрулювання вулиць. Виявили щось підозріле – телефонуйте 0957283387, 0975647539, 0684032788, 0958654803.

Окремо хочеться подякувати кожному, хто допомагає нашим захисникам. Продуктами, речами першої необхідності, одягом, коштами. Це неоціненний вклад в захист нашої країни. Найбільша потреба зараз в борошні, жирах, крупах, мясі. Пункти прийому допомоги працюють до 15.00. Хто не може самостійно доставити телефонуйте 050 722 67 74 (Оксана).

Разом ми сильні. Тримаймось! Віримо в ЗСУ! Все буде Україна!