Щодо ситуації у громаді

Дата: 04.05.2022 13:49

На території громади всі заклади соціальної сфери працюють у штатному режимі. Адміністративні та соціальні послуги надаються відділом ЦНАПу , Центром надання  соцпослуг та Службою у справах дітей. Продовжує працювати Координаційний штаб з гуманітарних та соціальних питань. Регулярно надається допомога внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та особам, що опинилися в складних життєвих обставинах. На території громади безперебійно функціонують системи електро та газопостачання, мобільного зв’язку та мережі Інтернету. Комунальне підприємство  продовжує надавати послуги населенню з водопостачання та водовідведення, а також з вивезення побутового сміття. Вкотре нагадуємо про необхідність дотримання режиму світломаскування та про дію комендантської години з 21.00 до 05.00.

У разі виникнення питань щодо надання допомоги чи реєстрації ВПО можете звертатись за телефонами 0969825277, 0731661195 (Біленьке), 0954950901 (Мар'ївка), 0633638278 (Лисогірка)