Пошук

Інформація за період з 28 травня по 03 червня 2022

Дата: 06.06.2022 11:23
Кількість переглядів: 556

 

За період з 28.05.2022 по 03.06.2022 до Запорізького відділення надійшло:

- 1 повідомлення про нещасний випадок на виробництві;

- 3 повідомлення про випадки гострого професійного захворювання у медичних працівників закладів охорони здоров’я м. Запоріжжя та Запорізького району Запорізької області, у яких при виконанні трудових обов’язків виявлено підозру на захворювання коронавірусною інфекцією COVID-19;

- 5 повідомлень про випадки хронічного професійного захворювання на підприємствах м. Запоріжжя. Причиною захворювань став тривалий стаж роботи в шкідливих виробничих умовах.

Від підприємств, установ та організацій, розташованих на території Біленьківської сільської об’єднаної територіальної громади Запорізького району Запорізької області, повідомлення про нещасні випадки на виробництві, випадки гострого професійного захворювання, випадки хронічного професійного захворювання не надходили.

Утворені комісії з розслідування, до складу яких входять страхові експерти з охорони праці відділу профілактики страхових випадків Запорізького відділення, з’ясовують обставини та причини нещасних випадків, гострих професійних захворювань (отруєнь) та хронічних професійних захворювань. 

На одному з промислових підприємств м. Запоріжжя працівник, виконуючи столярні роботи, вирішив перевірити гостроту лез верстату. Вимкнувши живлення устаткування, працівник не переконався у зупинці валу та відразу правою рукою потягнувся до лез, внаслідок чого отримав травми двох пальців правої руки. 

Потерпілі від нещасних випадків пов’язаних з виробництвом, які отримали стійку втрату працездатності, встановлену МСЕК, упродовж усього життя або до повного відновлення здоров’я забезпечуються Фондом щомісячними страховими виплатами, які у повному обсязі компенсують їм втрачений заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності. 

Також Фонд проводить одноразову страхову виплату потерпілому, розмір якої визначається відповідно до ступеня втрати професійної працездатності, виходячи з 17 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на день настання права потерпілого на страхову виплату. Якщо комісією з розслідування нещасного випадку встановлено, що ушкодження здоров’я настало не лише з вини роботодавця, а й внаслідок порушення потерпілим нормативних актів про охорону праці, розмір одноразової допомоги зменшується на підставі висновку цієї комісії, але не більш як на 50%. 

Одноразові грошові допомоги і щомісячні страхові виплати призначаються і для членів сімей загиблих працівників.

 

 

Страховий експерт з охорони праці 

відділу профілактики страхових випадків

Запорізького відділення управління 

виконавчої дирекції Фонду соціального

страхування України у Запорізькій області Т.М. Лук’янова

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь