Пошук

Інформація про нещасні випадки на виробництві та професійні захворювання, що сталися на підприємствах м. Запоріжжя та Запорізького району Запорізької області за період з 18.06.2022 по 24.06.2022

Дата: 27.06.2022 08:29
Кількість переглядів: 624

За період з 18.06.2022 по 24.06.2022 до Запорізького відділення надійшло:

- 2 повідомлення про нещасні випадки на виробництві, у т.ч. 1 груповий нещасний випадок;

- 2 повідомлення про випадки гострого професійного захворювання у медичних працівників закладів охорони здоров’я м. Запоріжжя та Запорізького району Запорізької області, у яких при виконанні трудових обов’язків виявлено підозру на захворювання коронавірусною інфекцією COVID-19.

Утворені комісії з розслідування, до складу яких входять страхові експерти з охорони праці відділу профілактики страхових випадків Запорізького відділення, які з’ясовують обставини та причини нещасних випадків, гострих професійних захворювань (отруєнь).

За вказаний період повідомлень  про випадки  хронічного професійного захворювання на підприємствах м. Запоріжжя не зареєстровано. 

Від підприємств, установ та організацій, розташованих на території Біленьківської сільської ради Запорізького району, повідомлення про нещасні випадки на виробництві, випадки гострого професійного захворювання, випадки хронічного професійного захворювання не надходили.

Працівники однієї з охоронних служб м. Запоріжжя виконували обов’язки по охороні та супроводженню валютних цінностей на службовому автомобілі Замовника. Під час руху їх службовий автомобіль на перехресті вулиць зіткнувся з легковим автомобілем. Внаслідок чого службовий автомобіль перекинувся і працівники отримали чисельні травми. На місце дорожньо – транспортної пригоди була викликана бригада швидкої медичної допомоги, яка доставила потерпілих до закладу охорони здоров’я.

Усі працівники, які потерпіли під час виконання трудових (посадових) обов’язків, Фондом соціального страхування України (далі – Фонд) забезпечуються страховими виплатами і медико-соціальними послугами.

Підставою для оплати потерпілому витрат на медичну допомогу, проведення медичної, професійної та соціальної реабілітації, а також страхових виплат є акт розслідування (спеціального розслідування) нещасного випадку або акт розслідування професійного захворювання (отруєння) за встановленими формами.

Для упередження нещасних випадків на виробництві та випадків професійних захворювань страхові експерти з охорони праці: 

надають страхувальникам консультативну, методичну та інформаційну допомогу, сприяють у створенні ними та реалізації ефективної системи управління охороною праці;

проводять перевірки стану профілактичної роботи та охорони праці на підприємствах та інформують страхувальників про ефективність профілактичної роботи, результати перевірок стану умов та безпеки праці, а також про заходи, яких необхідно вжити для усунення виробничих небезпек і ризиків;

у складі відповідних комісій беруть участь у перевірці знань з питань охорони праці посадових осіб та інших працівників підприємства;

у межах наявних можливостей розповсюджують серед роботодавців нормативно-правові акти з охорони праці та соціального страхування на електронних і паперових носіях;

надають допомогу та беруть участь у:розробленні актів з охорони праці, що діють у межах підприємства, проводять іншу профілактичну роботу у межах компетенції.

 

Страховий експерт з охорони праці

відділу профілактики страхових випадків

Запорізького відділення управління

виконавчої дирекції Фонду соціального

страхування України у Запорізькій області                                       Л.О. Омельяненко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь