Калій йодид вже можна отримати в у закладах охорони здоров'я громади

Дата: 22.08.2022 20:40

Фото без описуУ закладах охорони здоров'я громади вже можна отримувати препарат калію йодиду. Саме його слід прийняти одноразово при виникненні радіаційного забруднення. Щоденно, крім вихідних, у Біленьківській амбулаторії з 08.00 до 13.00, в Мар'ївській амбулаторії, Лисогірському та Канівському ФП з 08.00 до 12.00 задекларовані пацієнти віком від народження до 40 років можуть отримати препарат та детальну інформацію щодо застосування та дозування. Громадяни, які уклали декларації з лікарем з інших громад або взагалі не задекларовані можуть звернутись з документами, що посвідчують особу до Біленьківської амбулаторії та також отримати препарат. НАГОЛОШУЄМО, що приймати калій йодид потрібно тільки у разі отримання відповідних вказівок, тільки одноразово і тільки особам віком до 40 років. Детальніше.
Мирної ночі, громадо!